BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

O nás

Nitrianska realitná kancelária Reality ELIÁŠ so sídlom na Sládkovičovej ul. č. 11 v Nitre Vás odborne a bez starostí prevedie procesom nákupu, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Sme tím profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s realitným trhom na Slovensku, máme svoju prácu radi, sme ústretoví, sme neustále k dispozícii ale predovšetkým Vám vieme odborne poradiť.

Kompletné služby našej spoločnosti:

  • Realitná sprostredkovateľská činnosť
  • Výkup a predaj realít
  • Správa nájomných nehnuteľností
  • Finančné, hypotekárne a daňové poradenstvo
  • Inžiniering
  • Drobná stavebná činnosť

Veríme, že každý obchod musí mať dve spokojné strany a v súlade s touto filozofiou realizujeme našu činnosť. Budeme radi ak sa práve aj vy v budúcnosti stanete našim zákazníkom alebo obchodným partnerom.

Realitná kancelária Reality ELIÁŠ

Pre našich klientov zabezpečujeme v spolupráci so spoločnosťou Fineli, s.r.o. za zvýhodnené ceny služby: prerábky bytových jadier, renovácie bytových priestorov, kompletné rekonštrukčné práce, zatepľovanie rodinných domov, čistenie a nátery striech a fasád.

Predávame, prenajímame a kupujeme byty, rodinné domy, pozemky, garáže, chalupy, novostavby, obchodné objekty, priestory.

Partnerské projekty: www.3gger.com - www.renovaciebytov.sk - www.permanentmakeupstudio.sk