BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

Novostavba RD Nové Janíkovce

Kontakt na makléra
 Michal Eliáš
 +421 918 69 69 69
 info@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

NOVINKA! Moderný dom bez kompromisov vo výbornej štvrti. Možnosť odpočtu dph pre platiteľa.
Na predaj nádherný a priestranný RD s dvojgarážou.
Úžitková plocha domu: 136m2 + 37,7m2 garáž + terasy
Pozemok: 782m2
Dispozícia: Cez vstupnú chodbičku s priestorom na šatníkovú zostavu sa dostávame do priestrannej obývacej izby s jedálňou, tento priestor je po celej dĺžke nádherne oddelený od terasovej časti presklenou stenou s posuvnými dverami, kuchynská časť je otvorená, od jedálenskej časti ju oddeľuje centrálne umiestnený kuchynský ostrov. Vedľa kuchyne je umiestnená komora. V ľavej časti domu je hlavná spálňa so súkromnou kúpeľňou a šatníkom. V pravej časti domu sa cez chodbičku s úložným priestorom dostaneme k dvom menším spálňam, druhej kúpeľni a druhému šatníku. Celkové usporiadanie je veľmi praktické, umiestnenie na pozemku umožňuje ďalšie parkovanie (prípadne stavbu prístrešku) z ľavej strany domu a veľkorysý priestor za domom dáva široké možnosti realizácie záhrady, bazénu.
Lokalita: Novovybudovaná štvrť na okraji Nitry s novými asfaltovými komunikáciami, osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami (elektrina, plyn, voda, kanalizácia). V tesnej blízkosti autobusová zastávka a cyklotrasa. Autom 5min. do centra mesta Nitra.
Kúpa v tejto fáze umožňuje vstup do procesu výstavby a po dohode s developerom zapracovanie drobných stavebných zmien.
Kolaudácia RD je plánovaná na leto 2023.
Developer ponúka aj dokončenie na kľúč.
V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903670287.

Cena

290 000 EUR
Kontakt na makléra
 Michal Eliáš
 +421 918 69 69 69
 info@realityelias.sk