BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

Novostavba RD Ivanka pri Nitre

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

Práve vo výstavbe! Dokončenie holodomu október 2021.
Ponúkame Vám na predaj novostavbu RD v obci Ivanka pri Nitre. RD je 4-izbový bungalov s úžitkovou plochou 102m2 na pozemku o rozlohe 594m2. RD sa nachádza v novovybudovanej štvrti obce s novou asfaltovou komunikáciou, verejným osvetlením, v susedstve moderných novostavieb.
Dom bude v energetickom štandarde A1.
RD je napojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia)
Stavebný materiál je YTONG, strešná krytina Bramac, 7-komorové okná s 3-sklom, podlahové vykurovanie s plynovým kotlom Viessmann, komín (predpríprava na krb), predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie.
Dispozícia a popis návrhu interiéru:
RD má praktické usporiadanie miestností, všetky časti domu spája len jedna chodba. Aby bolo v dome viac svetla a priestor bol vizuálne väčší prepojila sa kuchyňa s obývačkou. Hneď pri vstupe je toaleta s oknom, a tiež šatník. Vstup je priestranný a zmestí sa napr. kreslo pre komfortnejšie obúvanie či kočík. Ostatné časti domu sú prístupné cez praktické posuvné dvere. Na jednej strane sú 2 izby rovnakej výmery situované do ulice, za nimi sa nachádza kúpeľňa spojená s toaletou, technická miestnosť a nakoniec kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou. Do poslednej najväčšej izby sa vchádza cez obývaciu izbu. Má veľké francúzske okná a prístup na terasu. Jedálenská časť medzi kuchyňou a obývačkou poskytuje dostatočne veľký priestor pre jedáleň, kde sa pohodlne zmestí 4 až 6 ľudí. Tvar kuchyne je predurčený k tomu, aby ste linku riešili do tvaru U a do stredu vsadili dnes tak populárny ostrovček.
Môžete si k nám prísť pozrieť návrh interiéru a exteriéru, ktorý vám v prípade záujmu môže zhotoviteľ zrealizovať. Takisto je možné ešte v tejto fáze výstavby vstúpiť do procesu a zrealizovať zmeny v návrhu interiéru a exteriéru podľa vašich predstáv.
Cena je vrátane DPH. Možnosť odpočtu dane pre platcu.
V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 032 377.

Cena

195 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk