BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

PREDAJ STARŠÍ RODINNÝ DOM V OBCI NOVÁ VES NAD ŽITAVOU

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

Teraz za zníženú cenu o 3tis Eur!!! Nová predajná cena len 56000 EUR.
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Nová Ves nad Žitavou. Obec má všetku občiansku vybavenosť, je vzdialená len 7 km od mesta Vráble a 27 km od krajského mesta Nitra.
Krásny rovinatý pozemok má výmeru 1445 m2. Široký je 17 metrov a dlhý 86 metrov, čo umožňuje prípadnú výstavbu v jeho zadnej časti. Dispozíciu domu tvorí jeho predná časť a zadná časť, ktoré sú spojené miestnosťou (komorou). V prednej časti domu je 2x izba, kúpeľňa, wc, kuchyňa, chodba. V zadnej časti 3x izba, kuchyňa, špajza, chodba. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete: plyn, elektrina, voda. Odpad je riešený septikom.
Stav domu umožňuje okamžité obývanie. Nie je nutná rekonštrukcia. Záhrada domu je udržiavaná s altánkom a je na nej vysadených množstvo ovocných stromov. Výhodou je vlastná studňa. Rodinný dom sa nachádza v tichej uličke.
V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 032 377.

Cena

56 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk