BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

Novostavba RD Malý Lapáš

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu štvorizbového bungalovu v obci Malý Lapáš na 3,8 árovom rovinatom pozemku. Rozmery domu sú 9,5 m x 12 m. Dom je postavený z tehly Leier 30 cm, má väzníkový krov a krytina je škridla Mediterran. Osadené sú plastové okná s trojsklom značky Salamander v dekore tmavý dub/biela. V dome je hotové podlahové kúrenie, zapojený kondenzačný kotol a zásobník, vodoinštalácia, elektroinštalácia, vnútorné omietky, betónové potery a sádrokartón.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, samostatného WC a kúpeľne, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a špajzou, troch samostatných nepriechodných izieb a šatníku. V obývacej miestnosti je predpríprava na krb a východ na terasu.
Dom sa predáva ako holodom, čo dáva možnosť novému majiteľovi dokončiť si ho podľa vlastných predstáv. Po dohode je možné dom dokončiť aj do štádia na kľúč.
V cene je kompletný realitný a právny servis vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na tel: 0908 032377.

Cena

125 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk