BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

PREDAJ NOVOSTAVBA V OBCI GOLIANOVO

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj moderný 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom - novostavba. Zastavaná plocha je 142 m2. Obytná plocha je 104 m2 + kryté terasy, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rýchlo sa rozvíjajúcej obci Golianovo, vzdialenej len cca 9 km od mesta Nitra.
Dom je 1-podlažný, architektonicky atraktívne moderne riešený. Dispozične je rozdelený na dennú časť, tvorenú veľkou obývacou izbou spojenou s kuchyňou so špajzou a krytou terasou so slnečnou západnou orientáciou. Oddychová časť pozostáva z hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou s WC a šatníkom, ďalších 2 izieb a priestrannej kúpeľne s WC vybavenej dvoma umývadlami, vaňou i pohodlným sprchovým kútom. Príslušenstvo domu tvorí vstupné zádverie s priestorom na šatník, ďalšie WC s umývadlom pri vstupe a technická miestnosť (kotolňa s technológiou ústredného kúrenia a priestorom na práčku so sušičkou).
Pri výstavbe boli použité kvalitné moderné materiály, dom je stavebne ukončený do štádia holodomu, je napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je ústredné podlahové, komín s prípravou na krb. V prípade záujmu je možné dom dokončiť do štandardu, prípadne použitím materiálov podľa požiadavky záujemcu.
Dom sa nachádza na 5,2 árovom pozemku v tichom prostredí v miernom svahu so západnou orientáciou, neďaleko školy, napájač na diaľnicu R1 je vzdialený cca 6 km. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel číslo 0908 032 377.

Cena

145 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk