BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

Rodinný dom Jarok

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 2 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jarok. Dom je postavený na mierne svahovitom oplotenom pozemku o veľkosti 624 m2.

Dispozícia domu:
vstupná chodba
priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, dvomi umývadlami a WC
kuchyňa
samostatná obývacia izba a spálňa

Dom je postavený z pálenej tehly, je čiastočne podpivničený, strecha valbová, krytina plech. Interiér prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou, rozvod vody, kanalizácie, elektriny, plynu, nové podlahy, kuchynská linka so spotrebičmi, nový komín. Podkrovie domu je možné prerobiť na obytnú časť.
Za domom sa nachádza samostatná hospodárska budova napojená na všetky inžinierske siete, ktorá sa môže využiť ako dielňa pre domáceho majstra, alebo po prerobení ako samostatný 1 izbový byt s vlastnou kúpeľňou a WC.
Obec Jarok disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, potraviny, stavebniny, kostol. Dom je ihneď voľný pripravený k okamžitému nasťahovaniu.
V cene je kompletný realitný a právny servis vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte prosím maklérku na tel. 0908 032377.

Cena

118 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk