BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

PREDAJ 4 IZBOVEJ NOVOSTAVBY RD, NITRA JANÍKOVCE

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj murovanú novostavbu priestranného 4 izbového bungalovu v novopostavenej časti v obci Janíkovce.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou, súčasťou kuchyne je aj špajza. WC je oddelené od kúpeľne, v ktorej sa nachádza vaňa aj sprchový kút. V technickej miestnosti sa nachádza druhé WC a ďalší sprchový kút. V dome sú 3 samostatné, nepriechodné izby, v dvoch z nich sa nachádza priestranný šatník. Z chodby vedie výlez na povalu s pochôdznou plochou 16 m2, v prípade potreby je možné túto plochu zväčšiť. Kúrenie je podlahové plynovým kotlom Viessmann so zásobníkom na teplú vodu.
Dom je postavený z tehly Porotherm hrúbky 30 cm, zateplený 20 cm polystyrénom, má predprípravu na vonkajšie okenné žalúzie, alarm a video vrátnika, rozvody TV a internetu sú v každej izbe, na strope je zateplenie Nobasil 30 cm a sadrokartóny, okná sú plastové 7 - komorové Salamander s izolačným trojskolom. V cene je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby a sanita. Veľkosť pozemku je 706 m2, obytná plocha domu tvorí 165 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, voda, elektrika, kanalizácia, plyn. Dom je ihneď voľný, pripravený k nasťahovaniu. V cene sú zahrnuté realitné a právne služby a všetky poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti.

Cena

249 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk