BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

Novostavba Nitra Chrenová

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

HOTOVÁ NOVOSTAVBA RD NA CHRENOVEJ NA VEĽKEJ PARCELE
Ponúkame Vám na predaj novostavbu bungalovu v Nitre na Chrenovej v novovybudovanej štvrti. Dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 928 m2, zastavaná plocha je 135 m2 + terasa 10 m2. RD je dokončený do štádia holodom+ s dokončenými podlahami (dlažby, plávajúce laminátové podlahy), osadenými zásuvkami a vypínačmi, interiérovými zárubňami a dverami, malovkami a finálnou fasádou.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, kuchyne spojenej s obývačkou a špajzou, štyroch samostatných nepriechodných izieb, kúpeľne, toalety a terasy.
Dom je postavený z tehly 30cm, zateplený 15cm polystyrénom. Spodná izolácia je podlahový polystyrén 10cm, stropná izolácia je izolačná vata 36cm. Vykurovanie je teplovodné podlahové plynovým kotlom Viessmann, okná sú plastové značky Bruckmann Salamander s izolačným trojsklom. Krov je väzníkový s úložnou plochou 6,25 m2, strešná krytina je škridla Mediterran.
V dome je spravená predpríprava na alarm, internetový rozvod je v každej izbe.
Inžinierske siete: dom je napojený na kanalizáciu, elektrinu, vodu a plyn.
RD je ihneď voľný a pripravený k finálnemu dokončeniu.
V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 032 377.

Cena

265 000 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk