BYTY inžiniering DOMY byty na PRENÁJOM daňové PORADENSTVO dom na PREDAJ Stavebné POZEMKY garáž SPROSTREDKOVANIE kúpy a predaja NEHNUTEĽNOSTI realitná Činnosť VÝKUP nehnuteľností ORNÁ pôda Kancelárske priestory ADMINISTRATÍVNA budova CHALUPY Realitná kancelária NITRA predám BYT v Nitre

NA PREDAJ 3-izb plne zrekonštruovaný byt v NITRE

Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj atraktívny, kompletne moderne zrekonštruovaný 3-izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Nitra-Chrenová.
Parametre ponuky:
Výmera: 74m2
Poschodie: 9/11
Balkón: áno
Pivnica: áno
Orientácia izieb: J
Klimatizácia: áno 2x (kuchyňa, obývacia izba)
Výhody: Lokalita, Nadštandardná rekonštrukcia, Nízke prevádzkové náklady!
Dispozícia: vstupná chodba, šatník, spálňa s balkónom, detská izba, obývacia izba,, kúpeľňa s vaňou a toaletou, kuchyňa a komora
Stav: kompletná kvalitne prevedená rekonštrukcia realizovaná v r. 2023 (elektroinštalácie, stierky, podlahy, sádrokart. stropy, svietidlá, klimatizácia, na mieru vyrábaný nábytok, kuchynská linka so spotrebičmi, interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere)
Lokalita: ul. Dlhá, sídlisko Chrenová IV je považované za jednu z najvyhľadávanejších lokalít v rámci Nitry, bývanie na tejto adrese ponúka priamu dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti (škôlka, základná škola, zdravotné strediská, poliklinika, nákupné centrá Lipa, Lidl, Jednota, Max, atletický štadión, detské ihriská, autobusové zastávky)
Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.
V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 032 377.

Cena

199 990 EUR
Kontakt na makléra
 Katarína Borbélyová
 0908032377
 borbelyova@realityelias.sk